Fifa Dünya Kupası 2018 takvimi güncellendi
FIFA Dünya Kupası takvim resmi indir
Sonraki maç maçı n °64 final Fransa Hırvatistan
Google Calendar Dünya kupası takvimi indir
iCal Calendar Dünya kupası takvimi indir
Orijinal resim thecoverage.my
Oyun verileri github.com
FIFA 2018 takvim
Dünya kupası programı
Fifa dünya kupası 2018 takvimi aşağıya bakın ve bizim maç takvimi fifa 2018 takvim ile, Dünya Kupası Takvimi Maçlar bulmak kolaydır.
Ayrıca, bizim fifa 2018 dünya kupası 2018 programı ile Dünya Kupası fifa2018 programını indirin.
para transfer etmek
Kazanan FIFA Dünya Kupası 2018: FRANSA!
Fransa, Hırvatistan, Belçika, İngiltere, İsveç, Rusya, Brezilya, Uruguay ve daha pek çok ülkede: Tüm eleme maçlarından, 16 takımdan, çeyrek finale, yarı finale, play off ve finalden tüm sonuçları bulabilirsiniz.
Dünya Kupası takvimi fifa 2018 tarifesine hala erişilebilir, bu sayfayı FIFA Dünya Kupası 2018 program oyunu ve tüm sonuçları görmek için bir referans olarak tutun.
Dünya Kupası 2018 Vikipedi
Kiev para transfer
transfersiz kenarlıksız - Kiev'e para transfer
Ucuz uçuşlar
16 Yuvarlak
Maç numarası 49 Uruguay 2 : 1 Portekiz
kazanan Uruguay, Uruguay 2 : 1 Portekiz
üzerinde 2018-06-30, 21:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi
TV kanalları :
Maç numarası 50 Fransa 4 : 3 Arjantin
kazanan Fransa, Fransa 4 : 3 Arjantin Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-06-30, 17:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan
TV kanalları :
Maç numarası 51 ispanya 1 : 1 Rusya
kazanan Rusya, ispanya 1 : 1 Rusya. Penaltı atışları ispanya 3 : 4 Rusya
üzerinde 2018-07-01, 17:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow
TV kanalları :
Maç numarası 52 Hırvatistan 1 : 1 Danimarka
kazanan Hırvatistan, Hırvatistan 1 : 1 Danimarka. Penaltı atışları Hırvatistan 3 : 2 Danimarka
üzerinde 2018-07-01, 21:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod
TV kanalları :
Maç numarası 53 Brezilya 2 : 0 Meksika
kazanan Brezilya, Brezilya 2 : 0 Meksika Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-02, 18:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara
TV kanalları :
Maç numarası 54 Belçika 3 : 2 Japonya
kazanan Belçika, Belçika 3 : 2 Japonya Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-02, 21:00 içinde Rostov Arena, Rostov-on-Don Uçmak Rostov-on-Don
TV kanalları :
Maç numarası 55 İsveç 1 : 0 İsviçre
kazanan İsveç, İsveç 1 : 0 İsviçre Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-03, 17:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg
TV kanalları :
Maç numarası 56 Kolombiya 1 : 1 İngiltere
kazanan İngiltere, Kolombiya 1 : 1 İngiltere. Penaltı atışları Kolombiya 3 : 4 İngiltere Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-03, 21:00 içinde Otkrytiye Arena, Moscow Uçmak Moscow
TV kanalları :
Çeyrek finaller
Maç numarası 57 Uruguay 0 : 2 Fransa
kazanan Fransa, Uruguay 0 : 2 Fransa Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-06, 17:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod
TV kanalları :
Maç numarası 58 Brezilya 1 : 2 Belçika
kazanan Belçika, Brezilya 1 : 2 Belçika Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-06, 21:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan
TV kanalları :
Maç numarası 59 Rusya 2 : 2 Hırvatistan
kazanan Hırvatistan, Rusya 2 : 2 Hırvatistan. Penaltı atışları Rusya 3 : 4 Hırvatistan Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-07, 21:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi
TV kanalları :
Maç numarası 60 İsveç 0 : 2 İngiltere
kazanan İngiltere, İsveç 0 : 2 İngiltere Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-07, 18:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara
TV kanalları :
Yarı Final
Maç numarası 61 Fransa 1 : 0 Belçika
kazanan Fransa, Fransa 1 : 0 Belçika Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-10, 21:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg
TV kanalları :
Maç numarası 62 Hırvatistan 2 : 1 İngiltere
kazanan Hırvatistan, Hırvatistan 2 : 1 İngiltere Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-11, 21:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow
TV kanalları :
Üçüncü sırada play-off
Maç numarası 63 Belçika 2 : 0 İngiltere
kazanan Belçika, Belçika 2 : 0 İngiltere Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-14, 17:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg
TV kanalları :
final
Maç numarası 64 Fransa 4 : 2 Hırvatistan
kazanan Fransa, Fransa 4 : 2 Hırvatistan Takviminize etkinlik ekle
üzerinde 2018-07-15, 18:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow
TV kanalları :
Gruplar
Group A
Maç numarası 1 Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
üzerinde 2018-06-14, 18:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 2 Mısır 0 - 1 Uruguay
üzerinde 2018-06-15, 17:00 içinde Central Stadium, Yekaterinburg Uçmak Yekaterinburg - TV kanalları :
Maç numarası 17 Rusya 3 - 1 Mısır
üzerinde 2018-06-19, 21:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg - TV kanalları :
Maç numarası 18 Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
üzerinde 2018-06-20, 18:00 içinde Rostov Arena, Rostov-on-Don Uçmak Rostov-on-Don - TV kanalları :
Maç numarası 33 Uruguay 3 - 0 Rusya
üzerinde 2018-06-25, 18:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara - TV kanalları :
Maç numarası 34 Suudi Arabistan 2 - 1 Mısır
üzerinde 2018-06-25, 17:00 içinde Volgograd Arena, Volgograd Uçmak Volgograd - TV kanalları :
Group B
Maç numarası 3 Portekiz 3 - 3 ispanya
üzerinde 2018-06-15, 21:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi - TV kanalları :
Maç numarası 4 Fas 0 - 1 İran
üzerinde 2018-06-15, 18:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg - TV kanalları :
Maç numarası 19 Portekiz 1 - 0 Fas
üzerinde 2018-06-20, 15:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 20 İran 0 - 1 ispanya
üzerinde 2018-06-20, 21:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan - TV kanalları :
Maç numarası 35 İran 1 - 1 Portekiz
üzerinde 2018-06-25, 21:00 içinde Mordovia Arena, Saransk Uçmak Saransk - TV kanalları :
Maç numarası 36 ispanya 2 - 2 Fas
üzerinde 2018-06-25, 20:00 içinde Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Uçmak Kaliningrad - TV kanalları :
Group C
Maç numarası 5 Fransa 2 - 1 Avustralya
üzerinde 2018-06-16, 13:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan - TV kanalları :
Maç numarası 6 Peru 0 - 1 Danimarka
üzerinde 2018-06-16, 19:00 içinde Mordovia Arena, Saransk Uçmak Saransk - TV kanalları :
Maç numarası 21 Fransa 1 - 0 Peru
üzerinde 2018-06-21, 20:00 içinde Central Stadium, Yekaterinburg Uçmak Yekaterinburg - TV kanalları :
Maç numarası 22 Danimarka 1 - 1 Avustralya
üzerinde 2018-06-21, 16:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara - TV kanalları :
Maç numarası 37 Danimarka 0 - 0 Fransa
üzerinde 2018-06-26, 17:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 38 Avustralya 0 - 2 Peru
üzerinde 2018-06-26, 17:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi - TV kanalları :
Group D
Maç numarası 7 Arjantin 1 - 1 İzlanda
üzerinde 2018-06-16, 16:00 içinde Otkrytiye Arena, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 8 Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
üzerinde 2018-06-16, 21:00 içinde Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Uçmak Kaliningrad - TV kanalları :
Maç numarası 23 Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
üzerinde 2018-06-21, 21:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod - TV kanalları :
Maç numarası 24 Nijerya 2 - 0 İzlanda
üzerinde 2018-06-22, 18:00 içinde Volgograd Arena, Volgograd Uçmak Volgograd - TV kanalları :
Maç numarası 39 Nijerya 1 - 2 Arjantin
üzerinde 2018-06-26, 21:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg - TV kanalları :
Maç numarası 40 İzlanda 1 - 2 Hırvatistan
üzerinde 2018-06-26, 21:00 içinde Rostov Arena, Rostov-on-Don Uçmak Rostov-on-Don - TV kanalları :
Group E
Maç numarası 9 Brezilya 1 - 1 İsviçre
üzerinde 2018-06-17, 21:00 içinde Rostov Arena, Rostov-on-Don Uçmak Rostov-on-Don - TV kanalları :
Maç numarası 10 Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
üzerinde 2018-06-17, 16:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara - TV kanalları :
Maç numarası 25 Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
üzerinde 2018-06-22, 15:00 içinde Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Uçmak Saint Petersburg - TV kanalları :
Maç numarası 26 Sırbistan 1 - 2 İsviçre
üzerinde 2018-06-22, 20:00 içinde Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Uçmak Kaliningrad - TV kanalları :
Maç numarası 41 Sırbistan 0 - 2 Brezilya
üzerinde 2018-06-27, 21:00 içinde Otkrytiye Arena, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 42 İsviçre 2 - 2 Kosta Rika
üzerinde 2018-06-27, 21:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod - TV kanalları :
Group F
Maç numarası 11 Almanya 0 - 1 Meksika
üzerinde 2018-06-17, 18:00 içinde Luzhniki Stadium, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 12 İsveç 1 - 0 Güney Kore
üzerinde 2018-06-18, 15:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod - TV kanalları :
Maç numarası 27 Almanya 2 - 1 İsveç
üzerinde 2018-06-23, 21:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi - TV kanalları :
Maç numarası 28 Güney Kore 1 - 2 Meksika
üzerinde 2018-06-23, 18:00 içinde Rostov Arena, Rostov-on-Don Uçmak Rostov-on-Don - TV kanalları :
Maç numarası 43 Güney Kore 2 - 0 Almanya
üzerinde 2018-06-27, 17:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan - TV kanalları :
Maç numarası 44 Meksika 0 - 3 İsveç
üzerinde 2018-06-27, 19:00 içinde Central Stadium, Yekaterinburg Uçmak Yekaterinburg - TV kanalları :
Group G
Maç numarası 13 Belçika 3 - 0 Panama
üzerinde 2018-06-18, 18:00 içinde Fisht Olympic Stadium, Sochi Uçmak Sochi - TV kanalları :
Maç numarası 14 Tunus 1 - 2 İngiltere
üzerinde 2018-06-18, 21:00 içinde Volgograd Arena, Volgograd Uçmak Volgograd - TV kanalları :
Maç numarası 29 Belçika 5 - 2 Tunus
üzerinde 2018-06-23, 15:00 içinde Otkrytiye Arena, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 30 İngiltere 6 - 1 Panama
üzerinde 2018-06-24, 15:00 içinde Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Uçmak Nizhny Novgorod - TV kanalları :
Maç numarası 45 İngiltere 0 - 1 Belçika
üzerinde 2018-06-28, 20:00 içinde Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Uçmak Kaliningrad - TV kanalları :
Maç numarası 46 Panama 1 - 2 Tunus
üzerinde 2018-06-28, 21:00 içinde Mordovia Arena, Saransk Uçmak Saransk - TV kanalları :
Group H
Maç numarası 15 Polonya 1 - 2 Senegal
üzerinde 2018-06-19, 18:00 içinde Otkrytiye Arena, Moscow Uçmak Moscow - TV kanalları :
Maç numarası 16 Kolombiya 1 - 2 Japonya
üzerinde 2018-06-19, 15:00 içinde Mordovia Arena, Saransk Uçmak Saransk - TV kanalları :
Maç numarası 31 Polonya 0 - 3 Kolombiya
üzerinde 2018-06-24, 20:00 içinde Kazan Arena, Kazan Uçmak Kazan - TV kanalları :
Maç numarası 32 Japonya 2 - 2 Senegal
üzerinde 2018-06-24, 18:00 içinde Central Stadium, Yekaterinburg Uçmak Yekaterinburg - TV kanalları :
Maç numarası 47 Japonya 0 - 1 Polonya
üzerinde 2018-06-28, 17:00 içinde Volgograd Arena, Volgograd Uçmak Volgograd - TV kanalları :
Maç numarası 48 Senegal 0 - 1 Kolombiya
üzerinde 2018-06-28, 18:00 içinde Cosmos Arena, Samara Uçmak Samara - TV kanalları :